Wilczek Wilkowo

08.08.2002

Barwy

Strony internetowe

Brak dodanych stron internetowych.

Opis klubu dodany przez:
Klub WILCZEK WILKOWO POWSTAŁ W 2004 , GRUPĄ ZAKŁADAJĄCĄ BYLI NAJSTARSI ZAWODNICY JAK I INNI SYMPATYCY POŁKI NOŻNEJ W WILKOWIE .WCZEŚNIEJ POD NAZWĄ WILCZEK WILKOWO ISTNIAŁ KLUB W TENISA STOŁOWEGO. PIŁKARZE W PIERSZYM SEZONIEMECZENA WŁASNYM BOISKU ROZGRYWALI W KAROLEWIE , A TRENOWALI W BEZŁAWKACH .POCZĄTKI KLUBU W B - KLASIE BYŁY TRUDNE , MAŁO KTO WCZEŚNIEJ GRAŁ GDZIEŚ WKLUBIE. Z BIEGIEM LAT POJAWIALI SIE W KLUBIE NOWI ZAWODNICY , ALE TEŻ I ODCHODZILI . 2 PIERSZE SEZONY BYLISMY W SRODKU TABELI , A HISTORYCZNY AWANS DO A - KLASY WYWALCZYLISMY W 3 SEZONIE DEKLASUJĄC RYWALI I W OFENSYWIE JAK I DEFENSYWIE (DYMEK -KAJAKROGALSKI GRABOWSKI MARCINKIEWICZ SIEMASZKO -CYTRALA KONIUSZEK ZUKOWSKI POLANSKI BIARDA KRUMPLEWSKI PEDZICH GRABOWSKI PAWLOWSKI KASKA KSIĄŻEK SUSZYŃSKI) KADRA W TAMTYM OKRESIE.POCZĄTEK W A - KLASIE NIE BYŁ UDANY PIERWSZE5 PORAŻEK ALE POZNIEJ BYŁO LEPIEJ I ZAKOŃCZYLISMY LIGE NA MIEJSCU 4-7. Z KOLEI POCZĄTEK OBECNEGO SEZONU BYŁ WYMARZONY DLUGI OKRES 1 MIEJSCE KOŃCÓWKA 1 RUNDY BYLA U NAS SLABSZA I NA RAZIE JEST 4 LOKATA.W rundzie jesiennej graliśmy w kratkę i zakończyliśmy sezon na 6 lokacie .Kolejny 3 sezon to zwycięstwa przeplatane porażkami i na koniec bezpieczne miejsce w środku stawki . W między czasie władze gminy zrobiły miły prezent naszemu klubowi dochodząc do porozumienia z rosyjską gminą Oziersk w kwestii budowy u nas stadionu piłkarskiego za 2 mln złotych . Od tego czasu zaczęły się nasze mecze w roli gospodarzy na boisku w Kętrzynie , grając w rozjazdach ostatni sezon do ostatniej kolejki walczyliśmy o utrzymanie , zapewniliśmy je sobie w sposób sportowy . A teraz prace na stadionie dobiegają końca i za nieco ponad miesiąc 5 października zagramy mecz otwarcia z beniaminkiem z Knopina .