Autor:

arsedo

Utworzono:

28.08.2017

W drugiej kolejce zmierzyliśmy z zespołem Iskry. Mecz obfitował w wiele sytuacji i zwrotów akcji.
W 8 minucie wychodzimy na prowadzenie, strzelcem bramki Patryk Lewandowski po długim podaniu Kamila Karskiego. Niestety po chwili tracimy bramkę, zbyt krótkie piąstkowanie bramkarza i wynik 1:1. Kolejna bramka dla gości poda po upływie kolejnych 10 minut, długi wyrzut z autu, nieporozumienie bramkarza z obroną i 1:2 dla Iskry. Gramy dalej, tworzymy sytuacje czego przykładem jest indywidualna akcja Artura i mamy wyrównanie na 2:2. 35 minuta rzut wolny z narożnika pola karnego wykonuję napastnik gości i bezpośrednio zdobywa bramkę kierując piłkę w długi róg bramki. Do przerwy 2:3 dla gości. W przerwie mamy pierwszą zmianę na pozycji bramkarza schodzi Kuba wchodzi Krystian. Zaczynamy drugą połowę, mocne uderzenie ze strony gości, prostopadła piłka do napastnika, bierna postawa naszej obrony i tym samy goście podwyższają prowadzenie na 2:4. W między czasie kontuzjowanego Michała zmienia Mateusz. Między 60 a 75 minutą udaję nam się podnieść! Najpierw dośrodkowanie zamienia na bramkę Patryk Lewandowski, następnie dośrodkowanie z rzutu różnego i celna główka Tomka Śliwińskiego. Po chwili wyprowadzamy akcje meczu kilka szybkich podań, pierwsza piłka i w sytuacji sam na sam znajduję się Mateusz Nadrowskim i precyzyjnym strzałem umieszcza piłkę w siatce. Tym samym wychodzimy na prowadzenie 5:4. Zostaje ostatnie 15 minut spotkania. Rzut wolny dla gości z okolicy 25 metra. I niestety tracimy bramkę, po raz kolejny bezpośrednio z rzutu wolnego. 5:5. Niestety taki wynik utrzymuję się do końca spotkania po mimo prób z obydwu stron. Koniec. 1 pkt trzeba przyjąć z przebiegu meczu. Udało się odrobić dwu bramkową stratę, nawet wyjść na prowadzenie ale zabrakło trochę doświadczenia, boiskowego „cwanictwa”. Kolejny mecz w niedziele 03.09.2017 godz. 14:00 przeciwnik Avista Łążyn.