Autor:

arsedo

Utworzono:

12.09.2017

Sobota godzina 17:00, 9 czerwiec boisko w Bielicach, Ossa kontra Zamek. Mecz zaczął się od ataków z obydwu stron. Już 5 minuta przyniosła nam bramkę. W pole karne wpada Artur Rozumiakini faul i mamy rzut karny. Pewnym wykonawcą okazał się sam poszkodowany, kierując piłkę w lewy róg bramki. Gramy dalej prowadzimy grę. 22 minuta rzut wolny z narożnika pola karnego, Daniel Lewandowski podchodzi do piłki, bezpośredni strzał na bramkę, bramkarz „wypluwa” piłkę, dopada do niej bardzo dobrze dysponowany tego dnia Artur i podwyższa prowadzenie na 2:0! Kolejne ataki z naszej strony. Niestety przychodzi 30 minuta i akcja toczy się w naszym polu karnym. Faulowany najlepszy zawodnik gości Rafał Wiśniewski, rzut karny dla gości. Zmiana wyniku już tylko prowadzimy 2:1. Mamy kolejne sytuacje, min. Michał Maroński wpada w pole karne, po rękach bramkarza piłka odbija się od poprzeczki i wychodzi w pole. Wynik do przerwy - prowadzimy 2:1. W przerwie bez zmian. 50 minuta, zbyt krótkie piąstkowanie naszego bramkarza i na nieszczęście w idealnym miejscu znajduje się napastnik gości i już tylko remisujemy. 2:2! 58 minuta wychodzimy na prowadzenie, Daniel Lewandowski otrzymuje prostopadłe podanie i wychodzi sam na sam z bramkarze. Szybka noga, podcinka prawą lewonożnego Daniela i mamy to, prowadzimy 3:2! W kolejnych minutach kilka zmian, schodzi Michał wchodzi Rafał, schodzi Artur wchodzi Adam. Gra się nieco zaostrza, w pewnym momencie zawodnik gości w zamieszaniu i w kontakcie z innymi zawodnikami pada na murawę. Chwila kontrowersji, rzekomo trafiony kamieniem, jednak nikt tego nie zauważył włącznie z sędziami. Kontynuujemy przerwane spotkanie. Mamy kolejną dogodną sytuację Bartek Szwaracki strzela, piłka odbija się od słupka i wychodzi w pole. Dalej 3:2! Kolejne zmiany: schodzi Daniel wchodzi Karol, schodzi Patryk wchodzi Mariusz. Końcówka meczu faul na linii naszego pola karnego w pewnym momencie sędzia główny wskazuję na rzut karny, jednak po konsultacji z sędzią asystentem zmienia zdanie na rzut wolny. Nic z tego, dalej wygrywamy i takim wynikiem kończy się to spotkanie. Po bardzo ciężkim meczu zdobywamy pierwsze 3 punkty!!! Brawo za walkę i zaangażowanie!!!