Autor:

arsedo

Utworzono:

07.03.2018

Pierwszy sparing w 2018 roku zakończył się wynikiem 2:3. Przegrywamy z Orłem Ulnowo po ciekawym meczu na bardzo trudnym (zmrożonym) boisku w Bielicach. Ossa wystąpiła w zmienionym składzie ze względu na nieobecność kilku podstawowych zawodników. Od początku meczu widać było że utrzymanie samej równowagi jest problemem a co dopiero rozgrywanie płynnych akcji. W pierwszych 30 minutach gry (mecz 3x30min) widać było jeszcze że to przypadek rządził na boisku, z biegiem czasu wyglądało to coraz lepiej. Na 1:0 wychodzimy po szybkim wyprowadzeniu piłki na skrzydło, podanie wzdłuż bramki gdzie idealnie znajduje się zawodnik testowany. Następna część meczu to bramka dla przyjezdnych. Kolejne minuty i ponownie wychodzimy na prowadzenie dzięki trafieniu Bartka Szwarackiego. W ostatniej części meczu tracimy dwie bramki po nie wymuszonych błędach w obronie i niestety schodzimy z boiska pokonani. Nie zmienia to faktu że mecz w tak ciężkich warunków mógł się podobać. Pomimo mrozu -6 stopni pojawiła się garstka kibiców, co jest dobrym prognostykiem przed zbliżającą się rundą gdzie w walce o awans będziemy potrzebować dwunastego zawodnika w postaci KIBICÓW!
Ossa wystąpiła w składzie:
Witkowski (Ossowski) – Keński, Dzwoniarski (Szczygłowski), Rakowski, Jaroszewski (Nadrowski) – Maroński, Szwaracki, Korzeniak (Kaźmierczyk), - Kamiński, Świstak, zawodnik testowany.